0 537 330 61 76
Sosyal Medya Hesaplarımız

Misyonumuz-Vizyonumuz

Anasayfa » Kurumsal » Misyonumuz-Vizyonumuz

Misyonumuz, bir yandan müşterilerimize mümkün olan en kaliteli profesyonel hizmeti verirken ; malzeme, uygulama güvenirliği ,uygulama çeşitliliği ve fiyatı ile en çok tercih edilen firma olarak İzmir geneline sektörümüzde lider ve güvenilir bir kuruluş olmayı sürdürmekteyiz.

İnsana, çevreye ve doğaya duyduğumuz saygıyı ve işi alımından teslimine kadar geçen her aşamada hizmetimizi sunmak sureti ile İzmir genelinde örnek alınacak bir kurum potansiyeline sahibiz. Sektörümüzün olmazsa olmazı olan yeniliğe ve değişime açık yenilikçi anlayışı ile daima ileriye dönük hedefler belirliyoruz. Sektörde liderliğini koruyan İzmir Sıhhi Tesisat; müşteri odaklılık stratejisi kapsamında, müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmak, yeni müşteriler kazanmanın yanında müşteri bağlılığı sağlamak ve mutlak müşteri memnuniyetini artırmak için faaliyetlerini sürekli iyileştirmektedir.

Vizyonumuz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün ve hizmetlerimizi daima geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Kendimizi sürekli yenileyip ve geliştirerek ülkemizde örnek alınacak firma olarak devam ettirmekteyiz. En büyük amaçlarımızdan birisi de şuan ki geldiğimiz konumu koruyarak daha da ilerleyebilmektir. Deneyimlerimize deneyim tecrübelerimize tecrübeler ekleyerek her geçen gün doğru kararlarla uygulamalarımıza devam etmekteyiz.