0 537 330 61 76
Sosyal Medya Hesaplarımız

Anahtar Kopyalama

Anahtar Kopyalama

Anahtar çoğaltma işlemini hepimiz duymuşuzdur. Yeni eve taşınmış, ofis kiralamış ya da anahtarımız kırılmış, kaybolmuş olabilir. Bu gibi durumlarda hemen bir İzmir anahtarcınıza, Arda Tesisat Çilingir’e ulaşarak ev çilingiri işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Anahtar kopyalama makinesi basit bir mekanizmaya sahip aslında, bir motoru, kullanımını sağlayan tuşlar ve koruma bölümü mevcuttur. Kopyalanacak anahtarı ayarlayan bir düzenek, dönen tekerlekler ve birde kılavuz çizgilerini belirleyen çubuklar vardır. Kılavuz çizgiler sayesinde anahtarların tıpa tıp aynısı bir tane daha anahtarımız olur. Kopyalama işlemi bittikten sonra kopyaladığımız anahtarı temizlemeye, anahtarın kenarındaki metal parçalar dikkatlice temizlenir ve cilalama işlemi yapılır.

Günümüzde İzmir çilingir olarak neredeyse her gün anahtar çoğaltma işlemi yapmaktayız.

İzmir Arda Tesisat Çilingir olarak sizlerin anahtarlarınızı en kısa sürede tamamlamak için hizmetinizdeyiz. İzmir Karşıyaka ilçesi tüm semtleri ve mahallerinde İzmir acil çilingir ihtiyacınızda 15 dakika içinde hizmet vermekteyiz. Karşıyaka çilingir, Çiğli, Bayraklı, Mavişehir, Bostanlı, Nergiz gibi birçok semt ve ilçeye yarım saat içerisinde ulaşarak en hızlı çilingir hizmetiniz için bize ulaşabilirsiniz.