0 537 330 61 76
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Kurumsal » Hakkımızda

Arda Tesisaat olarak Sıhhi Tesisat, Çilingir Hizmetleri ve Dekorasyon hizmetleri ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

12 yıllık sektör tecrübemizi 2016 yılından itibaren İzmir Karşıyaka’daki firmamız ile İzmir’in birçok içesinde hizmet vermekteyiz.. İzmir Sıhhı Tesisat Firması olarak; tecrübe ve potansiyelimizi en verimli şekilde müşterilerimize sunabilmek için; uzman personellerimizle geniş hizmet ağımız ile müşterilerimize hızlı çözümler sunmaktayız.

Hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkararak, teknik destek ve uygulama sonrası hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmak için, dünya standartlarına uygun olarak çalışmaktayız. Yeni sistem ekipmanlar ve profesyonel ekibimizle yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Firmamız, kaliteli üretim, kaliteli ürün anlayışı ile uzman kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek hizmet ağını sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir. İnsan ve çevre sağlığı açısından insana ve çevreye saygı prensibinden ödün vermemekteyiz. İzmir Sıhhı Tesisat Firması olarak; teknik çözüm ürünleri, teknik ekibi, ürün ve hizmet kalitesiyle inşaat sektöründe güçlü bir tedarikçi olmaya ve büyümeye devam etmektedir.